Loading...

Android trudny do pobicia

http://prochem.com.pl/uslugi/168/Konsulting.html firmy faktoringowe w Polsce

Powyższe teksty pokazują z grubsza, jak wygląda kondycja systemu Android i jego rola na rynku nowych mediów. Jest on bezdyskusyjnym liderem w segmencie smartfonów oraz tabletów, co zawdzięcza zarówno darmowej licencji, jak i bogatej funkcjonalności.

Zaufanie użytkowników zwiększa również to, że za rozwojem systemu stoją programiści z Google, a Andek to w tej chwili jeden z ich najważniejszych produktów. Nie ma zatem ryzyka, że za jakiś czas system zniknie lub przestanie być aktualizowany.

Kolejne wydania nadążają za postępem technologicznym – procesory w nowoczesnych telefonach oraz w tabletach są coraz potężniejsze, a pamięć jest w stanie obsługiwać coraz więcej aplikacji i gier. Musi iść za tym oprogramowanie, które poradzi sobie z ogromem elektronicznych wyzwań.

Sukces Androida, który został oparty o jądro Linuksa stanowi optymistyczny prognostyk dla zwolenników wolnych programów. Pojawia się nadzieja, że Linux jako taki i jego desktopowe dystrybucje również doczeka się docenienia i upowszechnienia wśród użytkowników.