Loading...

Przełajowe formy rekreacji

biurocash.pl stymulanty

Wielu z nas sporty przełajowe kojarzą się nam z typowymi zawodami biegowymi, gdzie biegacze pokonują trasę w różnorodnym terenie. Asfalt, bieżnia, kamienie, czy nawet błoto, to także idealna nawierzchnia do pokonania na rowerze.

Jak to możliwe skoro rower może być, górski, miejski, czy kolarzowy? Okazuje się, że istnieje jeszcze jeden model, który idealnie sprawdza się w takich ekstremalnych warunkach. Mowa oczywiście o rowerze przełajowym, który potrafi łączyć w sobie wszystkie niezbędne elementy, potrzebne do pokonania zróżnicowanego terenu.

Konstrukcja przełajówki na pierwszy rzut oka może okazać się podobna do typowych rowerów, jednak po pierwszych przejechanych metrach można dostrzec różnice. Z łatwością pokonuje trudne nawet błotniste tereny, a także zdecydowanie szybciej osiąga odpowiednią prędkość.

Przede wszystkim koła, które zostały tutaj zdecydowanie wzmocnione, zestaw przerzutek oraz charakterystyczna geometria, sprawiają, że rower ten staje się idealnym sposobem na pokonanie wszelkich tras.